Fotowoltaika Kielce

Nowoczesne rozwiązania - odnawialne źródła energii

Potrzebujesz porady?, Chcesz oszacować koszt fotowoltaiki?, Chcesz skorzystać z dofinansowania OZE?

Zadzwoń
Tel 796 407 190

Porady

Współpraca systemów

WSPÓŁPRACA SYSTEMÓW:
fotowoltaika + pompy ciepła + ogrzewanie podłogowe

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem opisującym współpracę systemów wykorzystujących odnawialne źródła energii. Efektem jest maksymalizacja oszczędności i komfortu życia oraz ochrona środowiska naturalnego.

więcej
Samochód elektryczny zasilany fotowoltaiką

FOTOWOLTAIKA ZASILAJĄCA SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY

Dzięki instalacji fotowoltaicznej zamontowanej w Twoim gospodarstwie możesz naładować samochód elektryczny. Pojazdy te z każdą chwilą zyskują na popularności. Dowiedz się więcej.

więcej
Fotowoltaika Kielce zimą?

FOTOWOLTAIKA KIELCE W ZIMIE?

Czy fotowoltaika działa zimą? Czy taki instalacja fotowoltaiczna w Kielcach produkuje energię w sezonie zimowym i czy jest to opłacalne? Zapraszamy po dawkę informacji na temat działania paneli słonecznych zimą.

więcej
Fotowoltaika a burza z piorunami

INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA A BURZA Z PIORUNAMI

Burza z piorunami to zjawisko, które występuje bardzo często. W jednych wzbudza duże zainteresowanie i zachwyt w innych natomiast strach, nie tylko o własne życie ale także majątek. Podczas wyboru fotowoltaiki, dobrze jest także zainwestować w instalacje, które zapobiegną katastrofie. Do tego typu systemu zaleca się instalację odgromową jak i ograniczniki przepięć.

więcej
Kiedy nie instalować fotowoltaiki?

W JAKICH SYTUACJACH INSTALACJA FOTOWOLTAIKI SIĘ NIE OPŁACA?

Zainteresowanie systemami korzystającymi z odnawialnych źródeł energii - takimi jak fotowoltaika - nieustannie rośnie. W ciągu kilku lat w Polsce przybyła ogromna ilość instalacji fotowoltaicznych. Kiedy jednak powinniśmy wstrzymać się z decyzją montażu fotowoltaiki?

więcej
Dofinansowania OZE

DOFINANSOWANIA OZE

Z pomocą pracowników Bud-Eko możesz uzyskać wysoką kwotę dofinansowania na odnawialne źródła energii takie jak panele słoneczne czy pompy ciepła. Serdczenie zapraszamy do skorzystania z możliwości pobrania dofinansowania.

więcej
Fotowoltaika Starachowice

FOTOWOLTAIKA STARACHOWICE

Inwestycje i realizacje instalacji fotowoltaicznych w Starachowicach. Czy w starym budownictwie można uwzględnić montaż paneli fotowoltaicznych?

więcej
Czym jest ogrzewanie podłogowe

OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Ogrzewanie podłogowe to popularne hasło w dziedzinie grzewczej, jednak wiele osób nie do końca wie do czego służy, jak się je zakłada i jak dokładnie działa. Poznaj fakty i mity na temat ogrzewania podłogowego. Zapraszamy do lektury, która odpowie na wszystkie najważniejsze pytania.

więcej
Drewniany parkiet a ogrzewanie podłogowe

OGRZEWANIE PODŁOGOWE I DREWNO - PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Jest wiele opinii o posadzkach drewnianych oraz o użyciu przy nich ogrzewania podłogowego. Jedni uważają, że jest to dobre rozwiązanie, inni natomiast, że nie powinno się tych instalacji łączyć. W treści postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości na temat połączenia ogrzewania podłogowego z drewnianymi panelami.

więcej
Wylewki anhydrytowe - wszystko, co musisz wiedzieć

WYLEWKI ANHYDRYTOWE

W dzisiejszych czasach stosuje się nie tylko znane wylewki cementowe, ale również nowoczesne wylewki anhydrytowe. Powstają z odwodnionego gipsu zwanego anhydrytem. Zapraszamy po więcej informacji.

więcej
Czy fotowoltaika jest opłacalna?

CZY FOTOWOLTAIKA SIĘ OPŁACA?

Podczas budowy domu spotykamy się z wieloma poradami. Z niektórych korzystamy, co do niektórych mamy wątpliwości, a niektóre z nich okazać się mogą strzałem w dziesiątkę. Tak właśnie jest z fotowoltaiką. Sprawdź, czy instalacja fotowoltaiczna jest opłacalna.

więcej
Odnawialne źródła energii Kielce

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII KIELCE

Dowiedz się czym są odnawialne źródła energii, dowiesz się jak można je wykorzystać i ile można zyskać z instalacji korzystających z OZE.

więcej
Rodzaje instalacji fotowoltaicznych Kielce

RODZAJE INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH W KIELCACH

Jakie są rodzaje instalacji fotowoltaicznych? Czym się różnią? Która instalacja będzie najlepsza dla Twojej nieruchomości? Sprawdź w naszym poradniku.

więcej