Potrzebujesz porady w kwestii oszczędności z OZE?, Chcesz oszacować koszt fotowoltaiki?, Chcesz skorzystać z dofinansowania OZE?

Zadzwoń
Tel 796 407 190

EkoBud – rzetelność i dbałość o szczegóły

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku. Od tego czasu wykonaliśmy wiele prac remontowo–budowlanych. Za każdym razem z wielką starannością podchodzimy do powierzonych nam zadań. Jesteśmy dumni gdy Klient zadowolony jest z efektów naszej pracy.

Na początku 2013 roku postanowiliśmy wyspecjalizować się w kilku dziedzinach budownictwa – lecz jakże efektywnych... i efektownych.

Skupiliśmy się na tworzeniu i wykonywaniu nowoczesnych sufitów napinanych, które zachwycają swoją budową oraz wyglądem - dając tym samym olbrzymie możliwości wykreowania swojego wymarzonego sufitu. Duże możliwości dają także tynki ozdobne, które nadadzą każdemu pomieszczeniu unikalnego charakteru, podkreślając tym samym styl i elegancję naszego domu czy mieszkania.

Fotowoltaika zapytaj eksperta

Kolejną i ostatnią naszą specjalizacją jest wykonywanie wylewek anhydrytowych, które idealnie nadają się do ogrzewania podłogowego. Powodują idealny wręcz rozkład temperatury z ogrzewania podłogowego, przez co nie ma strat energii - koszt takiego rozwiązania jest mniejszy. Zajmujemy się także budową ekologicznych, oszczędnych domów pasywnych.

Wszystkim naszym obecnym jak i przyszłym klientom zapewniamy:

  • profesjonalne doradztwo techniczne
  • darmowy pomiar, projekt i wycenę prac
  • szybki i dokładny montaż
  • maksimum czystości: zero pyłu, zero kurzu, zero bałaganu