Fotowoltaika Kielce

Nowoczesne rozwiązania - odnawialne źródła energii

Potrzebujesz porady?, Chcesz oszacować koszt fotowoltaiki?, Chcesz skorzystać z dofinansowania OZE?

Zadzwoń
Tel 796 407 190

Wylewki anhydrytowe Kielce

Wylewka anhydrytowa to płynna masa wykonana z odwodnionego gipsu. Pozwala na układanie wieloformatowych podłóg z płytek ceramicznych i kamiennych. Dzięki swoim właściwościom - bezskurczowemu wiązaniu - dylatację wykonuje się przeważnie tylko w otworach drzwiowych.

Idealnie równa powierzchnia powoduje, że nie trzeba nakładać i wyrównywać wylewki klejem w trakcie kładzenia płytek. Obniża to ogólne koszty budowy.

Parametry wytrzymałościowe wylewek anhydrytowych umożliwiają wylewanie jastrychu bez ogrzewania podłogowego na grubość 3 cm, co powoduje wyrównanie ceny do wylewki cementowej.

 

Wylewki anhydrytowe w skrócie

  • Wytworzone z odwodnionego gipsu.
  • Może być samopoziomująca - co zdecydowanie ułatwia kładzenie posadzki.
  • Wylewka anhydrytowa jest dobrym przewodnikiem ciepła, dlatego jest dobrym rozwiązaniem przy ogrzewaniu podłogowym lub pompą ciepła.
  • Jej niewielki ciężar nie obciąża stropu.
  • Jest bardzo elastyczna.
  • Nie wymaga zbrojenia.
  • Nie wymaga zacierania.

 

Wylewka anhydrytowa dla Ciebie

Coraz więcej osób prywatnych jak i inwestorów decyduje się na wylewki anhydrytowe w Kielcach. Wybierając naszą firmę, masz pewność, że wszystkie materiały są wysokiej jakości, a montaż przebiega bez problemu - szybko, sprawnie i solidnie. Stawiając na naszych fachowców, masz pewność, że całe przedsięwzięcie zostanie rzetelnie i uczciwie wykonane.  

Jeżeli szukacie rzeczowych i kompetentnych specjalistów budowlanych, którzy wykonają perfekcyjną wylewkę anhydrytową - serdecznie zapraszamy do kontaktu.