Potrzebujesz porady w kwestii oszczędności z OZE?, Chcesz oszacować koszt fotowoltaiki?, Chcesz skorzystać z dofinansowania OZE?

Zadzwoń
Tel 796 407 190

Montaż pompy ciepła w Tumlinie

Realizacja: styczeń 2024

Pewnie każdy z Was zastanawia się, czy pompa ciepła jako ogrzewanie to dobra decyzja?! Tym bardziej, że jak każdy wie, że w obecnym sezonie grzewczym temperatura spadła do -25°C. Cóż możemy Wam odpowiedzieć... Oczywiście, że pompa ciepła daje sobie wyśmienicie radę w tych niskich temperaturach!

Nie wierzycie nam? Macie wątpliwości? Oczywiście możecie je mieć. Zapraszamy Was do kontaktu, a udzielimy Wam szczegółowych informacji i chętnie pokażemy działające w takich warunkach pompy, abyście mogli przekonać się na własne oczy, że pompa ciepła to bezkonkurencyjna wygoda, niesamowita forma komfortu i braku troski o „dołożenie do pieca", gdy temperatura spada. Przekonał się o tym już niejeden nasz Inwestor.

Na zdjęciach kotłownia Pana Dominika, który zdecydował się na pompę ciepła PANASONIC T-CAP 9 kW, która zgodnie z zapewnieniami naszych instalatorów, świetnie sprawdziła się w domu i nikt z domowników nie zmarzł w te mroźne noce i wieczory, a co więcej - nie musiał też palić w piecu. Poza pompą zamontowaliśmy też stację uzdatniana wody i instalację fotowoltaiczną o mocy 10 kW.

Wszystkim naszym Klientom zapewniamy:

  • profesjonalne bezpłatne doradztwo i dobór odpowiedniej pompy,
  • darmowy projekt, pomiar i wycenę prac,
  • szybki i dokładny montaż,
  • złożenie wniosku o dofinansowanie i sprawne rozliczenie (pamiętajcie, że w programie CZYSTE POWIETRZE nabór wniosku ciągle trwa).

Dofinansowanie do pompy ciepła