Potrzebujesz porady w kwestii oszczędności z OZE?, Chcesz oszacować koszt fotowoltaiki?, Chcesz skorzystać z dofinansowania OZE?

Zadzwoń
Tel 796 407 190

Montaż pompy ciepła w Daleszycach

Realizacja: maj 2023

Letnie miesiące to idealny moment na metamorfozy. I nie mowa tu o wyglądzie, a o domu! W ciągu mroźnej zimy wielu mieszkańców domków jednorodzinnych przekonało się o tym, jak uciążliwe bywa palenie w piecu… Ba! Niskie temperatury nadal nam doskwierają!

Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji bywają pompy ciepła. Całkiem niedawno przekonała się o tym pewna rodzina z Daleszyc, która postanowiła raz na zawsze powiedzieć „nie" swojemu staremu kotłowi i wymienić go na nowoczesną instalację, której sercem stała się pompa ciepła Toshiba 8 kW zamontowana wraz ze zbiornikiem na ciepłą wodę 300l i buforem 200l.

Pompa ciepła marki Toshiba 8 kW gwarantuje wysoką sprawność energetyczną, a także mnogość kombinacji. Toshiba 8 kW może zostać zastosowana zarówno z grzejnikami, ogrzewaniem podłogowym, klimakonwektorami, kotłowniami gazowymi, czy olejowymi. To niezwykle oszczędny, a przy tym ekologiczny sposób na dostarczenie odpowiedniej temperatury do ogrzewania pomieszczeń. A ten model pompy ciepła jest wysokowydajny, o czym nie raz przekonali się nasi montażyści! 

Jeśli masz ochotę na podobną metamorfozę swojego domu, pamiętaj, że właśnie trwa nabór wniosków na dofinansowanie w ramach projektu MÓJ PRĄD. Więcej szczegółów na ten temat możesz uzyskać po kontakcie z naszymi specjalistami. Doradzimy i naprowadzimy Cię tak, abyś następną mroźną zimę mógł spać do późna, a nie biec nad ranem do kotłowni, aby znów napalić w piecu!

Dofinansowanie do pompy ciepła