Potrzebujesz porady w kwestii oszczędności z OZE?, Chcesz oszacować koszt fotowoltaiki?, Chcesz skorzystać z dofinansowania OZE?

Zadzwoń
Tel 796 407 190

Fotowoltaika Starachowice

Chcesz produkować własną energię elektryczną? A może płacić mniejsze rachunki za prąd? To właśnie teraz jest dobry moment na to, by pomyśleć o fotowoltaice ze Starachowic od EKObud! Nasi specjaliści zaplanują, zamontują, a także pomogą Ci uzyskać dofinansowanie do mikroinstalacji bez względu na rodzaj inwestycji. Potrzebujesz fotowoltaiki dla domu? Firmy? A może gospodarstwa rolnego? Jeżeli interesuje Cię oferta fotowoltaiki - Wypełnij formularz kontaktowy.

Realizacje fotowoltaiki w Starachowicach 

Nasza firma w tym mieście może pochwalić się doskonałymi instalacjami fotowoltaicznymi, które stały się nie tylko doskonałym pomysłem na tańsze życie, ale również dużym komfortem w użytkowaniu. Fotowoltaika w Starachowicach to realizacje stworzone zarówno na dachach, jak i na gruncie.

Bezawaryjny i bezobsługowy system stał się dla wielu osób własną przydomową elektrownią. O tym jak ważna jest niezależność energetyczna wiedzą już przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się na instalacje fotowoltaiki w swoich firmach. Niższe koszty operacyjne to rozwiązanie dla inwestorów, którzy szukają dodatkowych oszczędności.

Instalacje fotowoltaiczne Starachowice

Jak wiemy okres wakacyjny to idealny moment, w którym możemy pozwolić sobie na zmianę ogrzewania domu. Wykorzystując upały za oknem, zastanawiamy się jak dzięki promieniom słonecznym, możemy napędzić ogrzewanie własnego domu. 

Instalacje fotowoltaiczne Starachowice — dla jednych wydaje się bardzo dużą inwestycją — dla innych natomiast świetną alternatywą dla dobrze znanego ogrzewania na piec węglowy. 

Na rynku istnieje obecnie wiele sposób ogrzewania mieszkania:

  • grzejniki elektryczne;
  • ogrzewanie podłogowe;
  • klimatyzacja, która zimą raczy nas ciepłym powietrzem;
  • pompy ciepła;

Wszystkie te sposoby cechuje jedna ważna rzecz. Możemy nimi sterować według własnych potrzeb. Co ciekawe poza centralnym ogrzewaniem, możemy to zrobić za pomocą telefonu, przebywając nawet daleko od domu. Obsługa takiego systemu jest bardzo prosta, a w zasadzie działa on sam.

Porada eksperta

Pompa ciepła Starachowice

Szukasz taniego w eksploatacji i bezawaryjnego źródła ciepła? Świetnie trafiłeś. Pompa ciepła Starachowice posiada wszystko to, czym powinien się wyróżniać nowoczesny system ogrzewania. Brak ciągłego sprawdzania i doglądania czy temperatura na urządzeniu jest poprawna to nie wszystko. Wybierając pompę ciepła, nie potrzebujesz budowania dodatkowego zbiornika paliwowego. Lepsze zagospodarowanie przestrzeni to większa ilość wolnego miejsca w domu, ale i estetyczniejszy wygląd podwórka. Nie można również zapomnieć o funkcji chłodzenia. Brak potrzeby instalowania klimatyzacji to wygoda i oszczędność. Funkcjonalne i ekologiczne wyróżniają się bardzo dużą wysoką efektywnością.

Ogrzewanie domu za pomocą telefonu? Zrób krok do przodu z pompą ciepła Starachowice. Choć brzmi to abstrakcyjnie, dziś jest to możliwe. Zdalne zarządzanie i dokładne programowanie to niezwykły komfort i kontrola działania. Modyfikuj i monitoruj parametry urządzenia z dowolnego miejsca na ziemi.

Fotowoltaika Starachowice

Stary dom i instalacja fotowoltaiczna?

Przyjęło się błędne przekonanie, że instalacje te nie mogą być zamontowane na starych budynkach, ponieważ ich działanie nie jest tak dobre jak na nowych użytkach. Obalamy ten mit. Panele fotowoltaiczne Starachowice — umieszczone pod odpowiednim kątem — świetnie się sprawdzą na każdej powierzchni!

Wyobraźmy sobie stary dom z lat 50 ubiegłego wieku. Trudno sobie zilustrować, że może być to dobre miejsce do zamieszkania, jednak jego inwestorzy uznali, że tak może się stać. Przy odpowiednich planach cała nieruchomość nabrała nowego wyglądu. Pewnie się zastanawiacie, dlaczego o tym piszemy. Na tak dojrzałej nieruchomości, która mogłaby być dużą pożywką  dla właścicieli buldożerów i koparek — zainstalowaliśmy fotowoltaikę ze Starachowic

Musicie nam uwierzyć, że była to duża frajda i ciekawe wyzwanie. Oprócz paneli słonecznych uzupełnieniem systemu będzie zasilana ich energią elektryczną — pompa ciepła. Dla jednych wydaje się, że jest niemożliwe i przede wszystkim mało opłacalne. Dla nas jednak nie ma rzeczy niemożliwych. Dostosujemy instalację fotowoltaiczną do każdej nieruchomości i podpowiemy, jak wykonać taki system, który przynosi najwięcej korzyści.

Historia tego siedliska pokazuje, że nowoczesne i energooszczędne rozwiązania są możliwe w każdej przestrzeni. Nie ma znaczenia czy nieruchomość jest na etapie budowy, czy ma ponad 50 letnią tradycję. Nasza zgrana ekipa fachowców poradzi sobie z każdą inwestycją.

Długi staż i pasja do pracy spowodowały, że nie boimy się żadnych przedsięwzięć. Szczególnie takich, które pomagają w ochronie naszej planety.