Fotowoltaika Kielce

Nowoczesne rozwiązania - odnawialne źródła energii

Potrzebujesz porady?, Chcesz oszacować koszt fotowoltaiki?, Chcesz skorzystać z dofinansowania OZE?

Zadzwoń
Tel 796 407 190

Fotowoltaika Starachowice

Jak wiemy okres wakacyjny to idealny moment, w którym możemy pozwolić sobie na zmianę ogrzewania domu. Wykorzystując upały za oknem, zastanawiamy się jak dzięki promieniom słonecznym możemy napędzić ogrzewanie własnego domu. 

Fotowoltaika Starachowice - dla jednych wydaje się bardzo dużą inwestycją - dla innych natomiast świetną alternatywą dla dobrze znanego ogrzewania na piec węglowy. 

Na rynku istnieje obecnie wiele sposób ogrzewania mieszkania:

  • grzejniki elektryczne;
  • ogrzewanie podłogowe;
  • klimatyzacja, która zimą raczy nas ciepłym powietrzem;
  • pompy ciepła;

Wszystkie te sposoby cechuje jedna ważna rzecz. Możemy nimi sterować według własnych potrzeb. Co ciekawe poza centralnym ogrzewaniem, możemy to zrobić za pomocą telefonu przebywając nawet daleko od domu. Obsługa takiego systemu jest bardzo prosta, a w zasadzie działa on sam.

Realizacje fotowoltaiki w Starachowicach 

Nasza firma w tym mieście może pochwalić się doskonałymi instalacjami fotowoltaicznymi, które stały się nie tylko doskonałym pomysłem na tańsze życie, ale również dużym komfortem w użytkowaniu. 

Fotowoltaika w Starachowicach to realizacje stworzone na potrzeby nie tylko domów jednorodzinnych, ale i firm znajdujących się w jej zasięgu, a także miejskich nieruchomości - użyteczności publicznej.

Przyjęło się błędne przekonanie, że instalacje te nie mogą być zamontowane na starych budynkach, ponieważ ich działanie nie jest tak dobre jak na nowych użytkach. Obalamy ten mit. Fotowoltaika Starachowice - umieszczona pod odpowiednim kątem - świetnie się sprawdzi na każdej powierzchni! 

Stary dom i instalacja fotowoltaiczna?

Wyobraźmy sobie stary dom z lat 50 ubiegłego wieku. Trudno sobie zilustrować, że może być to dobre miejsce do zamieszkania, jednak jego inwestorzy uznali, że tak może się stać. Przy odpowiednich planach cała nieruchomość nabrała nowego wyglądu. Pewnie się zastanawiacie dlaczego o tym piszemy. Na tak dojrzałej nieruchomości, która mogłaby być dużą pożywką  dla właścicieli buldożerów i koparek - zainstalowaliśmy fotowoltaikę ze Starachowic

Musicie nam uwierzyć, że była to duża frajda i ciekawe wyzwanie. Oprócz paneli słonecznych, uzupełnieniem systemu będzie zasilana ich energią elektryczną - pompa ciepła. Dla jednych wydaje się, że jest niemożliwe i przede wszystkim mało opłacalne. Dla nas jednak nie ma rzeczy niemożliwych. Dostosujemy instalację fotowoltaiczną do każdej nieruchomości i podpowiemy, jak wykonać taki system, który przynosi najwięcej korzyści.

Historia tego siedliska pokazuje, że nowoczesne i energooszczędne rozwiązania są możliwe w każdej przestrzeni. Nie ma znaczenia czy nieruchomość jest na etapie budowy, czy ma ponad 50 letnią tradycję. Nasza zgrana ekipa fachowców poradzi sobie z każdą inwestycją.

Długi staż i pasja do pracy spowodowały, że nie boimy się żadnych przedsięwzięć. Szczególnie takich, które pomagają w ochronie naszej planety.